Zarabianie bez wychodzenia z domu

 

Jak zarobić nie wychodząc z domu ?

Na pewno wielu z was zastanawia się, jak znaleźć dodatkowe źródło dochodów, a najlepiej takie, przy którym nie trzeba wychodzić z domu. Internet daje nam wiele możliwości odnośnie dodatkowego zarobku, bez inwestowania własnych pieniędzy. Wszystko najczęściej opiera się o oglądanie reklam lub wykonywanie zadań. Postanowiłem zebrać tutaj różne źródła dodatkowego dochodu i przedstawić je w jednym miejscu. Dzięki temu odwiedzając jedną witrynę, uzyskacie dostęp do ogromnego zestawienia stron, które oferują nam opcje dodatkowego zarobku.

1. Clixsense

Clixsense to chyba najciekawsza propozycja, jeżeli chodzi o wolne na początku, ale sukcesywne zarabianie. Strona oferuje nam następujące opcje zarabiania : 

- Płatne ankiety 

    Najbardziej dochodowa opcja w clixsense. Codziennie dostajemy szansę wypełnić wszelkiego rodzaju ankiety, za które możemy uzyskać nawet ponad 1$ za wypełnienie. Liczba ankiet będzie zależała od tego, jak uzupełnimy nasz profil na stronie Clixsense oraz czy szczerze odpowiadamy na pytania. To się najbardziej opłaca. Jak na razie moja najlepiej płatna ankieta wyniosła 1,5$. 

- Oferty

    Mamy do dyspozycji wiele stron z ofertami, ale niestety najczęściej będą to płatne subskyrpcje, chociaż zdarzają się też opcje typu " zainstaluj grę i osiągnij poziom xxx ", " Weź udział w Quizie ", "zarejestruj się na stronie", "wypełnij ankiety". Jeżeli mamy telefon z opcją na nieskończone subskrypcje, to bardzo szybko się obłowimy.

- Zadania CrowdFlower

    Dosyć przyjemny sposób na zarobienie, bo jedyne co musimy robić, to dopasowywać przedstawiony tekst do sztywnych kategorii, typu : marka, zapach/rodzaj, funkcja, rozmiar, liczba sztuk. Jest to dosyć łatwe jeżeli sprawnie posługujemy się przeglądarką Google, ale musimy utrzymywać naszą sprawność na dosyć wysokim poziomie, aby uzyskać dostęp do lepiej płatnych zadań. Najtańsze zaczynają się od 0,03$ za wypełnienie. Na samym początku przygody zrobiłem masę błędów i przez jakiś czas nie mogłem wykonywać tych zadań.

- Afiliacje 

    Oczywiście możemy skorzystać z opcji zarażania swoich znajomych, rodziny udziałem w programie Clixsene, za co zostaniemy wynagrodzeni. A to wynagrodzenie wygląda tak : 

  •         2$ jeżeli osoba osiągnie minimum do wypłaty (5$)
  •         20% udziału w zysku z wypełnionych ankiet i zakończonych ofert z OfferWalli
  •         20% udziału w zysku z zadań CrowdFlowers

    Wg. mnie jest to dosyć wysokie wynagrodzenie jeżeli uzbieramy dosyć sporą gromadkę znajomych.

Dlatego więc zapraszam do udziału w tym programie. Można rejestrować się z poniższego bannera.

 

Subskrybuj by być na bieżąco

ceny

Zaloguj się